Finans ve Sigortacılık Eğitimleri

Finans ve Blok Zincir eğitimleri:

İster uluslararası bir şirkette çalışın, ister bir devlet kurumunda ya da bir vakıfta görev alın, isterseniz de girişimci olun; bugünün iş dünyasında finans bilmeden başarıya ulaşmanız mümkün değil. Artık dünyadaki tüm şirketler, finans alanına belki de bugüne kadar hiç olmadığı kadar çok önem vermeye başladı.

Dijitalleşme, artan şekilde globalleşme ve pandeminin etkisiyle şirketler açısından geleneksel yaklaşımlar değerini yitirmeye başladı. Artık şirketlerin finansal başarısı için yeni şeyler söyleme zamanı. 2020'li yıllarda blok zincir teknolojilerini, NFT'yi, Web 3.0'ı ve Metaverse'ü daha sık konuşur hâle geldik.

Finans ve blok zincir eğitimleriyle, hem bireysel olarak, hem de şirket çalışanlarınız için iş yaşamında en değerli altın bileziklerden biri olan finans donanımına sahip olabilirsiniz. Bu eğitimleri tasarlarken finans, bankacılık ve sigortacılık sektöründeki iş deneyimlerimle, üniversitedeki akademik derslerimin gerçek iş yaşamına en etkin şekilde uyarlanabilmesini hedefledim.

Şu ana dek 3 binin üzerinde katılımcının faydalandığı finans eğitimleri hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bana ulaşabilirsiniz:

Sigortacılık eğitimleri:

Gelişmiş ülkelerdeki kişi başına düşen sigorta harcamalarına baktığımızda Türkiye'nin, birçok ülkeye göre geride kaldığını görüyoruz. Zorunlu sigortalar dışında kalan sigorta ürün sahipliği oldukça düşük. Bu da sigorta sektörü için büyük fırsatların varlığına işaret ediyor.

Sigortacılıkla ilgili pazarlama ve strateji eğitimleri, Bora Tokgöz sigortacılık sektöründeki yöneticilik deneyimleri ve akademik çalışmaları sonucunda ortaya çıktı. Bu eğitimlerle şirket çalışanları hem elementer, hem de hayat branşlarındaki sigorta ürünlerinin nasıl pazarlanabileceğini ve hem müşteri tarafında, hem de satış noktalarında üretimin ve kârlılığın nasıl artırabileceğini gerçek vaka analizleri ve kanıtlanmış yöntemlerle öğrenme fırsatı yakalayacak.