Gizlilik Sözleşmesi

Siteyi ziyaret eden kullanıcılardan toplanan bilgiler her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Site sahibi, ziyaretçilerine ait e-posta, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir kişisel bilgiyi kullanıcının izni olmaksızın sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse başka, şirket, kurum ya da diğer kuruluşlarla paylaşmaz.

Kişisel bilgiler ancak yasal mercilerden gelen yazılı bir talep olması durumunda, mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla ya da kullanım şartlarında kabul edilmesi durumunda paylaşılabilir.

İnternetin doğası gereği bilgilerin internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmadan dolaşma riski vardır ve bu bilgilerin bu yolla yetkisiz kişiler tarafından alınıp kullanılabilmesi mümkündür. Bu tür bir kullanımdan doğacak zarar site sahibinin sorumluluğunda değildir.

Bu web sitesi başka web sitelerine bağlantı vermektedir. Gizlilik Sözleşmesi sadece bu web sitesi içerisinde geçerli olup, sözleşme şartları diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım için o sitelerde yer alan Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları geçerlidir.