İş Birlikleri

Eğitim bir tutku ve bu tutkuyu paylaşmanın onlarca, hatta yüzlerce farklı yolu var. Bu nedenle kurumsal eğitim denilince her ne kadar akla ilk gelen şirkelere yönelik sınıf eğitimleri olsa da, farklı ortamlarda ve farklı konseptlerde eğitimler yapmak mümkün. Yapılacak eğitim çalışmasının temelinde kurumun beklentilerine uygun şekilde katılımcılara maksimum fayda sağlanması hedeflenir.

Eğitim programları oluşturma:

Her kurum kendi kültürünü taşır. Şirketin bulunduğu sektör, çalışanların yaşları, tecrübesi, yönetim anlayışı, şirketin yerli ya da yabancı sermayeli oluşu, ülkemiz koşullarına uyum gücü, şirket yaşı gibi sayısız etken şirketler arasında farklılaşmaya neden olur. Bu nedenle tüm şirketlere uyarlanabilecek standart bir eğitim programı olması mümkün değildir. Her kurum kendi yapısına uygun ve mutlaka insan odaklı bir program oluşturmalıdır.

Eğitim programı oluşturma hizmeti şirketlerin eğitim yöneticileriyle birlikte kurumların eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek, çalışan yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik analiz çalışması yapılmasını ve buna uygun kısa, orta ve uzun vadeli eğitim programlarının oluşturulmasını kapsayan bir danışmanlık hizmetidir.

Şirket etkinlikleri:

Şirket toplantıları için ekip olma olgusunu güçlendiren motivasyon artırıcı eğitim programları yapılır ve fiziksel şartların uygun olması durumunda açık hava etkinlikleri düzenlenir. Bu çalışmalar, etkinlik öncesinde şirket yetkilileriyle birlikte planlanır ve yapılacak aktivitelerin kurumsal gelişimi desteklemesi hedeflenir.

Alışveriş merkezlerine özel eğitimler:

Bu kapsamda alışveriş merkezleriyle iş birliği sağlanarak, AVM ziyaretçilerine yönelik eğitimler düzenlenir. Ziyaretçilerin eğitimlerde keyifli vakit geçirerek yeni şeyler öğrenmeleri ve bulundukları ortamla pozitif bir bağ kurmaları amaçlanır. Bu eğitimler sayesinde alışveriş merkezleri misafirlerin gözünde sadece yemek yenilen ve alışveriş yapılan bir yer değil, aynı zamanda sosyal bir yaşam alanı kimliği kazanır.